Współpracujemy z tymi grupami:

Rock the Rig to strona autorstwa Uwe Kauntza z Monachium. Jest on certyfikowanym trenerem Spartan SGX i opublikował kilka bardzo dobrych planów treningowych związanych z OCR na swojej stronie internetowej. W przyszłości zrobimy z nim kilka filmów i wyścigów.

Nasze flagi drużynowe otrzymujemy od Bannerprofi24.

SGX PAIX jest wariantem Spartana opracowanym przez trenerów SGX – Gino i Andrew. Jako zespół bierzemy udział w wyzwaniu i cieszymy się na długotrwałą współpracę z obydwoma trenerami.
SGX Paixnidia – przenosi Mind Trifecta na nowy poziom – tak jak zrobili to starożytni Grecy tworząc serię zawodów sportowych około 776 r. p.n.e. Odbywały się one na cześć Zeusa, podobnie jak SGX PAIX – z 4-częściowym wyzwaniem, które przetestuje umysł, ciało i ducha. Sportowcy z całego świata będą współpracować, aby ukończyć to epickie wirtualne wyzwanie, które pozwoli Ci zdobyć upragniony klin SGX i STRONG. A ci, którzy zdobędą kliny, będą mieli zaszczyt podjąć ostateczne wyzwanie, by zdobyć Monetę Sparty i związaną z nią brawurę.

The Wolfpack pochodzi z Wielkiej Brytanii i organizuje charytatywne wyzwania, z których dochód przeznaczany jest na cele dobroczynne. Niektórzy z naszych członków z powodzeniem wzięli udział w biegu na 100 km w lutym 2021 roku.

Nasz członek zespołu Gordon Bieling jest trenerem personalnym i dlatego jest idealnym partnerem dla nas jako drużyny sportowej. Kto przyjeżdża z okolic Cottbus, może na własne oczy przekonać się, co można osiągnąć dzięki jakości w treningu personalnym.

Członek naszego zespołu Steve nie tylko realizuje swoją pasję do sportu na świeżym powietrzu, ale również przekonuje wspaniałymi projektami w branży tekstylnej.

Podczas biegu dręczą Cię skurcze, a po kilku dniach nadal masz obolałe mięśnie? Jesteś zmęczony i wyczerpany?
Nie musi tak być. Z naszym partnerem do współpracy i członkiem zespołu, Marcelem Wunn, niezależnym konsultantem Herbalife Nutrition i ambitnym zawodnikiem OCR, stworzyliśmy zespół z ponad 40-letnim doświadczeniem, który wspiera nas we wszystkich dziedzinach żywienia i dietetyki sportowej.
Indywidualne wsparcie specjalnie dla Twoich celów i wysokiej jakości produkty sprawią, że będziesz bardziej wydajny i sprawny do następnego biegu, Marcel Wunn pomoże Ci z profesjonalnym doradztwem.